^Вгору
Get Adobe Flash player

Новини

  • День вишиванки 2019 16-05-2019

    "Веселка" святкує День вишиванки !

  • У нас ПЕРЕМОГА!!!! 15-05-2019

    Змагання зі спортивно-туристичного орієнтування! 15.05.2019. Парк ім.Ю.Гагаріна. І наша команда...

  • Великодні замальовки 14-05-2019

    Друзі! Так було багато травневих свят, що зовсім не встигли поділитися з вами нашими виставками творчих робіт і...

Kr Rig

 

facebook481

Історія закладу

22 роки для людини - період розквіту сил, а для дошкільного закладу - це вже славетна багаторічна історія .

 Якщо Ви не були в нашому виховному закладі, то неодмінно завітайте.

Дошкільний навчальний заклад №6 знаходиться в Центрально-Міському районі на Всебратському-2. Важко не помітити яскраву споруду, що гордовито вирізняється з-поміж однотипних багатоповерхівок мікрорайону.

Саме тут педагогічні працівники невтомно докладають усю свою майстерність для формування й розвитку особистості майбутнього України – наших дітей.

 Нині на мікрорайоні розташовані два ДНЗ. Наш, дошкільний заклад № 6, було введено в експлуатацію 22.10.1992 р. після ліквідації дитячого садка на мікрорайоні Гданцівка роком раніше.

 Із жовтня 1992 р. починається наш літопис, який педагогічні працівники разом зі своїми вихованцями продовжують писати й у наші дні. Після відкриття закладу, треба було докласти чимало зусиль, щоб він мав доглянутий вигляд: підготувати необхідний матеріал для занять, оздобити групи тощо. Потрібний обсяг робіт було виконано у стислі терміни й уже 09.11.1992 р. дитячий заклад відкрив свої двері для найперших малюків; і вже до Нового Року працював на повну силу. Тоді ж було проведене перше новорічне свято в новому корпусі.

 Перша завідуюча дошкільного закладу № 6 – Лукіянчук Валентина Іванівна. Маючи 26-річний досвід роботи в якості вихователя, завідуючої, методиста райвно, інспектора з дошкільного виховання у відділі освіти, уміло передавала значний досвід на поприщі навчання й виховання своїм молодим колегам.

 Із жовтня 2004 по січень 2013 р. у закладі керувала Вигулярна О. В., за умілого керівництва якої ДНЗ № 6 продовжував свій шлях розвитку й становлення.

 З травня 2013 р. і дотепер дошкільний заклад очолює молода й енергійна Олена Миколаївна Яковлєва, за чуйного й турботливого керівництва якої отримано новий потужний поштовх у роботі й розпочато нову сторінку життя нашої освітньо-виховної установи.

 За чималий період функціонування закладу відбулося безліч позитивних перетворень, змінювався і його статус.

 Нині в дошкільному закладі повноцінно працює 12 груп; із них: 2 ясельні, 4 дефектологічні, 3 ортопедичні та 3 загального розвитку. 

Дошкільний заклад № 6 розрахований на перебування 280 дітей, на сьогодні повністю укомплектований необхідною кількістю кадрів. Із перших днів відкриття й надалі основними напрямками роботи установи є розвиток предметно-розвивального середовища, формування пізнавально-мовної активності дітей, зміцнення їх фізичного здоров’я.

 Завідуючою ДНЗ та його персоналом, за підтримки батьківського комітету, створені всі необхідні умови для успішного здійснення начально-виховного процесу. Продовжують діяти найулюбленіші дитячі приміщення: спортивна зала, кімната казок, шахова та українська світлиця. Завдяки підтримці батьків відремонтований та діє оновлений басейн і вхід до нього.

 Останнім часом у групах створене належне естетично - розвивальне середовище з достатнім ігровим обладнанням; оновлено дитячі меблі з урахуванням вимог сучасного дизайну. Триває розпочата раніше масштабна робота із благоустрою прилеглої території дошкільної установи.

 За тривалий час існування дошкільний заклад № 6 зазнав позитивних істотних перетворень, сьогодні це сучасний заклад, у якому почуваються затишно наші діти; можуть виявляти педагогічну творчість працівники, кожен із яких непересічна особистість. Однак тепер, як і понад 20 років тому, залишається дружній, згуртований колектив, якому притаманне бережливе і турботливе ставлення до дитини, одвічний ентузіазм, високі моральні якості, розумна вимогливість, ініціативність і щира зацікавленість справою, яка стала сенсом і покликанням на довгі - довгі роки.

Copyright © 2014. ККДНЗ №6 м.Кривий Ріг Всі права захищені.