^Вгору
Get Adobe Flash player

Новини

Kr Rig

 

facebook481

Гурток "Magic English"

 

 Раннє навчання іноземної мови - один із важливих напрямів удосконалення і розвитку системи освіти, який був визначений Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти, Законом України "Про дошкільну освіту", а також Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні.
 
 2016 рік оголошений Роком англійської мови в Україні. Зокрема посилено увагу й до вивчення англійської мови в дошкільних навчальних закладах.
Навчання дошкільників англійської мови - цікавий та по-своєму особливий вид освітньої діяльності. Завдання педагога, як організатора освітнього процесу, сформувати позитивне ставлення до англійської мови як іноземної, зацікавити дошкільників і заохотити їх вивчати цю мову надалі.
Саме тому, основною формою роботи з дітьми дошкільного віку і провідним видом діяльності для них є гра. Тільки через таку форму можна досягти позитивних результатів і сформувати у дитини позитивне ставлення до іноземної мови. 
 Запорука ефективності освітньої роботи полягає в використанні форм і методів, які базуються на різноманітних компонентах ігрової діяльності, це можуть бути різноманітні ігри, пісні, римування, фізкультхвилинки, пальчикові ігри, прикладна творчість тощо.
Зміна різних видів діяльності підтримує інтерес до лексичного матеріалу й сприяє розширенню словникового запасу дітей.
Описані змістові компоненти рекомендовано використовувати на кожному занятті залежно від його мети та логічної структури. 
 Заняття з англійської мови умовно можна поділити на три етапи:
І етап - ознайомлення дітей з новим матеріалом;
ІІ етап - запам'ятовування та закріплення вивченого;
ІІІ етап - використання слів чи виразів у мовленні.
 
Copyright © 2014. ККДНЗ №6 м.Кривий Ріг Всі права захищені.