^Вгору
Get Adobe Flash player

Новини

Kr Rig

 

facebook481

 Наш дитячий садок це:

Досвідчені добрі вихователі;
Кваліфіковані педагоги;
Чудові розумні діти;
Розуміючі, зацікавлені батьки;
Затишна атмосфера.

Ми здійснюємо виховання і якісне навчання дітей завдяки підбору кваліфікованих педагогів та використання інноваційних та ефективних методик.
Ми успішно створюємо в дитячому саду атмосферу дому, світу дивовижних відкриттів, світу творчості і пізнання. Ми ростимо дітей здоровими, успішними і життєрадісними!

Головним завданням дошкільного закладу є реалізація державної політики в галузі освіти, забезпечення фізичного і психічного здоров’я дошкільників, розвиток творчих здібностей та інтересів, забезпечення гармонійного розвитку кожного вихованця для нормального функціонування в суспільстві. 

Відомості Показники
1 Кількість груп усього: 12
для дітей раннього віку (3-го року життя) 2
для дітей дошкільного віку загального розвитку 5
для дітей дошкільного віку з важкими вадами мовлення 4
для дітей дошкільного вікуз порушенням опорно-рухового апарату 3
2 Режим роботи груп:  
12 годин 2
10,5 годин 10
3 Кількість вихованців: 252
4 Кількість працівників усього: 78
педагогічний персонал 31
обслуговуючий персонал 41

  У 2013 - 2014 навчальному році форми організації освітнього процесу будуються на основі Концепції ДНЗ, Базового компоненту дошкільної освіти, Програми виховання та навчання дітей від двох до семи років «УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ »

ЗАВДАННЯ НА 2014 – 2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ДНЗ № 6

  Виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи у 2013 – 2014 навчальному році, враховуючи досягнення і перспективи розвитку , педагогічний колектив визначає такі пріоритетні задачі на 2014 – 2015 навчальний рік:

  Спрямувати роботу на розкриття творчого потенціалу дітей і становлення творчо обдарованої особистості в процесі використання засобів креативної освіти в навчально-виховному процесі, оновлення змісту навчально-виховного процесу, що полягає у створенні належних умов забезпечення розвивального середовища, своєчасному виявленні природних задатків, нахилів і здібностей дитини. Забезпечити дієву координаційну, організаційну, науково-методичну роботу щодо впровадження ефективних засобів та технологій пошуку, навчання, виховання й самовдосконалення обдарованих дітей.

  Продовжити комплексну методичну роботу по забезпеченню освітнього процесу ДНЗ з використанням інформаційних комп’ютерних технологій з метою підвищення якості освіти. Вдосконалювати теоретичну та практичну підготовку вихователів до проблеми: підготовка до вивчення основ комп’ютерної грамотності, до роботи з сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями. Закладати основи інформаційної культури педагогів. Стимулювати педагогів до практичного застосування знань в роботі з дітьми.

  Удосконалити роботу над креативним розвитком дитини дошкільного віку через логіко - математичні здібності. Підвищувати ефективність зростання особистісної і професійної компетентності, активності педагога, заохочення його до творчих ініціативних кроків, власного експериментування.

Copyright © 2014. ККДНЗ №6 м.Кривий Ріг Всі права захищені.